Informacja o rozpoczęciu realizacji projektów grantowych - rozszerzenia projektów standardowych o komponent ponadnarodowy - zastosowanie POWER

Szukaj

Zamknij wyszukiwarkę

  Informacja o rozpoczęciu realizacji projektów grantowych - rozszerzenia projektów standardowych o komponent ponadnarodowy

  8 miesięcy temu 13.11.2018, ~ Joanna Janiszewska

  Rozpoczęła się realizacja dwóch projektów grantowych, w ramach których beneficjentom projektów EFS przyznane mogą zostać granty na wzbogacenie rezultatów projektów standardowych o wartość dodaną wynikającą ze współpracy ponadnarodowej.

  Jeden z projektów pn. „Ścieżki współpracy - wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową” prowadzony jest przez Fundację Fundusz Współpracy z Warszawy, a szczegóły o projekcie, w tym o naborach wniosków o granty, udostępniono na stronie internetowej www.sciezkiwspolpracy.pl.

  Drugi projekt pn. Międzynarodowa Współpraca Się Opłaca” realizowany jest przez firmę PROFESJA CAZ sp. z o.o. z Poznania, która zaprasza na stronę internetową www.grupaprofesja.com/mwso/ po informacje dotyczące projektu i naborów wniosków o granty. Dodatkowe informacje nt. tego projektu znajdują się w załącznikach.

  Załączniki

  do góry strony