FUNDACJA FUNDUSZ WSPÓŁPRACY zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych na temat projektu grantowego „Ścieżki współpracy" - zastosowanie POWER

Szukaj

Zamknij wyszukiwarkę

  FUNDACJA FUNDUSZ WSPÓŁPRACY zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych na temat projektu grantowego „Ścieżki współpracy"

  7 miesięcy temu 29.11.2018, ~ Joanna Janiszewska

  Fundacja Fundusz Współpracy zaprasza Państwa do udziału w spotkaniach informacyjnych na temat projektu „Ścieżki współpracy – wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową”.  

  Już wkrótce Fundacja Fundusz Współpracy – operator „Ścieżek współpracy” – będzie, w drodze konkursu, przyznawała granty w wysokości do 100 tys. zł umożliwiające realizatorom projektów krajowych dofinansowanych z EFS dodanie do nich komponentu ponadnarodowego. Pozwoli to poszerzyć Państwa projekty o działania prowadzone we współpracy międzynarodowej oraz rozwinąć ich efekty.

  Na etapie pilotażowym (I kwartał 2019 r.) konkurs obejmować będzie podmioty z województwa mazowieckiego. Docelowo (2019-2021) projekt skierowany jest do podmiotów z całej Polski.

  W ramach pilotażu zorganizowane zostaną w najbliższym czasie dwa spotkania informacyjne w Warszawie oraz jedno w Radomiu. Następnie dla uczestników spotkań, którzy wyrażą chęć dalszego rozwijania swoich pomysłów projektowych na współpracę ponadnarodową, przygotowane zostały specjalne warsztaty.

  Harmonogram dla Warszawy:

  4 grudnia 2018r. - Spotkanie (termin I)

  5 grudnia 2018r. - Spotkanie (termin II)

  11 grudnia 2018r.- Warsztat

  Harmonogram dla Radomia:

  6 grudnia 2018r.- Spotkanie

  13 grudnia 2018r.- Warsztat

  Formularz zgłoszeniowy do udziału w spotkaniach informacyjnych i warsztatach dostępny jest pod linkiem: https://goo.gl/forms/rduQKs5jTPeN7DSX2

  Zapraszamy Państwa również na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: www.sciezkiwspolpracy.pl.

  Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania telefonicznie oraz mailowo: 724 590 517 lub kontakt@sciezkiwspolpracy.pl.

  do góry strony